در روزهای کاری سال سفارش‌ ها طبق رویه‌های زیر ارسال می گردد و در شرایط خاص مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه و تعطیلات ، برحسب روش و محل دریافت سفارش ، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد زمان بر باشد!

تهران

ارسال کالا در شهر تهران (مقصد گیرنده تهران باشد) رایگان می باشد و تمامی سفارش‌هایی که در شهر تهران تا قبل از ساعت ۱۴ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت گردیده باشد در روز کاری بعد ارسال خواهند شد . سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۴ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد. البته امکان ارسال در همان روز برای آندسته از کالاهایی که تا قبل از ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه سفارش آن قطعی شده باشد وجود دارد و تمامی آدرس های گیرنده در شهر تهران رایگان می باشد!

کرج

سفارش های شهر کرج پس از هماهنگی گروه نوین کالا با مشتریان ، در بازه زمانی که تعیین می گردد ارسال می شود.

سایر شهرها

سایر شهرها و شهرستان های کشور طبق تعرفه پست و باربری ارسال می شود.

تحویل رایگان تنها برای شهر تهران می باشد.

برای شهر کرج و سایر شهرها و استان های کشور در صورت ارسال نماینده از طرف سفارش دهنده و ارائه تعهدات و مدارک مورد نیاز کالا و قطعات تحویل نمایندگان شما می گردد ، و هزینه ارسال کالا دریافت نمی شود.

چنانچه مبلغ سفارش از قبل پرداخت شده باشد. در هنگام تحویل کالا شخص تحویل گیرنده باید کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشد.

شخص تحویل گیرنده می بایستی هنگام دریافت کالا تعداد اقلام سفارش را در حضور پیک و مأمور تحویل بررسی و چک نماید.

درهنگام تحویل کالا سلامتی فیزیکی و ظاهری محصول را در حضور مأمور تحویل بررسی نمایید و در صورت مشاهده نقص و اشکال خاصی، همان لحظه از طریق تلفن(در بخش تماس با ما ذکر شده است)، ایمیل یا شبکه های اجتماعی به فروشگاه اینترنتی سیتی کالا اطلاع دهید.

تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان پذیر نمی باشد و مشتریان باید آدرس محل تحویل و شماره تلفن ثابت و کدپستی را بطور دقیق اعلام نمایند.

درصورتی که به دلیل عدم حضور در زمان تحویل مرسوله و عدم مراجعه خریدار جهت دریافت کالا طی چند روز از منطقه پستی محل و یا به دلیل بی توجهی خریدار در ثبت اطلاعات ارسال از جمله آدرس کامل و کد پستی صحیح و یا عدم قبول مرسوله توسط شخص تحویل گیرنده ، مرسوله بازگشت داده شود ارسال دوباره سفارش مستلزم پرداخت کامل هزینه پستی خواهد شد.

کاربران محترم در صورتی می توانند خواستار ارسال کالا با تیپاکس باشند که شعبه تیپاکس در آن شهر یا شهرستان موجود باشد که در این صورت خوده سیستم گزینه ی ارسال کالا با تیپاکس را هنگام ثبت سفارش پیشنهاد می دهد در غیر اینصورت میتوانند از روش دیگر ارسال استفاده نمایند.

همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

در نوین کالا پرداخت در محل موجود نمی باشد شما ابتدا می باستی هزینه را پرداخت نمائید سپس کالا ارسال گردد.

نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل کالا :

۱- به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا ، حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت ، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

۲- در صورتیکه مشتری بدون رویت کالای سفارش داده شده ، کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بدیهیست  به معنای تایید سفارش از سمت مشتری می باشد و در این صورت  گرین آذینهیج گونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.

۳- مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر و یا کارت ملی به همراه داشته باشند.

۴- در صورتیکه مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص دیگری ارسال کنند حتما باید از در گاه های ارتباطی اطلاع رسانی نمایند در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.

به دلیل پرداخت و ثبت سفارش و هزینه های حمل نقل مرسولات نوین کالا بر حسب ارز دلار یورو و … می باشد امکان لغو سفارش و بازگشت کالا به هیچ عنوان وجود ندارد!

تنها زمانی که نوین کالا ، کالا مورد نظر شما را تامین ننماید هزینه شما بک داده می شود.

در مورد محصولات و کالاهای خاص و کمیاب که در انبار نوین کالا موجود نباشد ، پس از هماهنگی با مشتری و اعلام قیمت و ثبت سفارش بسته به کالا زمان مشخص و اعلام می گردد ، نکته مهم به دلیل تحریمات موجود و ثبت سفارش و تحویل کالاها بر اساس ارز و تغییرات ارز ممکن می باشد هنگام دریافت کالا قیمت ها تغییر کند ، زمان ثبت سفارش و رسیدن به انبار نوین کالا ممکن می باشد برخی کالا ها تا چندین روز زمان ببرد.

برای پیگیری کالا ابتدا می بایستی وارد سایت نوین کالا شوید!

سپس از منو بالای سایت سمت چپ تب داشبور کاربران بر روی تب پیگیری کالا کلیک نمائید و یا از طریق لینک زیر وارد صفحه پیگیری سفارش شوید:

http://novin.org/orders-tracking/

و در صفحه پیگیری سفارش ، شماره سفارش و یا ایمیل سفارش خود را وارد و سفارش خود را پیگیری کنید.

و یا بعد از ورود به ناحیه کاربری بر روی روی گزینه سفارش های من کلیک کنید کلیک کنید.

No products in the cart.